معاونت فرهنگی دانشجویی
     معاونت دانشجویی - فرهنگی دانشکده بهداشت مفتخر است که در دانشگاهی با پیشینه ممتاز علمی و قدمت تاریخی در ایران اسلامی توانسته است در راه تربیت و رشد استعداد جوانان دانشجو بعنوان مهمترین رکن توسعه پایدار جامعه نقش مهمی ایفا نماید.
این معاونت از یک سو ارائه خدمات صنفی، رفاهی و تامین نیاز های معیشتی دانشجویان و از سوی دیگر تمهید ساز و کارهای لازم برای ارائه خدمات فرهنگی، فوق برنامه، تربیت بدنی و مشاوره را در سر لوحه امور خود قرارداد داده است.
هدف نهایی و آرمان غایی معاونت دانشجویی فرهنگی از انجام وظایف و ایفای نقشهای خود، تربیت دانشجویانی سالم از نظر جسمی، روانی و فرهنگی - اجتماعی است که توان بکارگیری علوم و تخصص های دانشگاهی خود در عرصه جامعه و ایفای نقش در نظام سلامت را داشته باشند.
ما معتقدیم که رهیافت های وحیانی اسلام که آکنده از آیات رحمت و جلوه های زیبای خالق یکتا است بهترین و برترین الگوهای رشد و تربیت انسانی و توسعه جوامع بشری را ارائه کرده است.از این روی بر آنیم که از رهگذر این حقایق متعالی و با توجه به مقتضیات زمانی و مکانی زمینه و بستر لازم را جهت ظهور، رشد و بکارگیری استعدادهای دانشجویان در فضای دانشگاه و عرصه جامعه فراهم آوریم. آرمان و آرزوی غایی ما اینست که برای محیط زندگی علمی - آموزشی دانشجویان تسهیلات و بستری را مهیا سازیم که موجبات رشد و شکوفایی استعدادهای درونی و اعتلای تعهد و اخلاق مبتنی بر آموزه های اسلامی و تقویت توان و مهارت های فردی دانشجویان برای ورود به عرصه فعالیت های اجتماعی را فراهم نماید.
تاریخ به روز رسانی:
1398/04/19
تعداد بازدید:
2742
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal